P o p i s   p r a c í

• Rizikové kácení stromů
Přerostl Vám na Vašem pozemku strom? Ohrožuje větvemi Váš dům nebo krytinu? Nabízíme Vám bezpečné pokácení nebo prořezání stromu.

• Čištění žlabů
Zanesení žlabů listím nebo blátem z krytiny může přichystat majiteli nemalé překvapení v podobě dřívějšího tvoření koroze a následujícího zatékání. Abyste předešli tomuto jevu, nabízíme Vám čištění těchto těžko dostupných míst. Po vyčištění dešťová voda odtéká bez překážek do odpadu. Při čištění žlabů a svodů provedeme kontrolu stavu a nabídneme nejlepší řešení pro danou situaci - nátěr, opravu nebo výměnu.

• Nátěr klempířských prvků
Pro naši firmu není problém poradit si s kteroukoliv krytinou, žlabem či svodem. Po vyčistění žlabů a svodů se provádí povrchová úprava. Nátěr se provádí ve dvou vrstvách, a to antikorozní základní barvou a vrchní univerzální email ve Vámi vybraném odstínu.

• Oprava zateplení pod krytinou
Objevují se Vám v domě nebo v bytě vlhká místa? Máte problém s poškozenou nebo chybějící tepelnou izolací? Nabízíme Vám rychlé řešení Vašeho problému bez nutnosti stavět drahé lešení. Provedeme výměnu nebo doplnění tepelné izolace a paro-propustné fólie.

• Výroba a montáž horolezeckých stěn
Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou horolezeckých stěn již uspokojily zákazníky cca 60 stěn. Jak dětských tak i velkých lezeckých center. Našimi spokojenými zákazníky jsou mimo jiné i základní a vysoké školy. Nabízíme vysokou řemeslnou kvalitu, spolehlivost a odbornost. Pro vytvoření návrhu a posouzení nás neváhejte kontaktovat.
Ukázky lezeckých stěn

• Zábrany proti holubům
Nabízíme Vám kvalitní montáž zábran proti holubům. Na parapety, atiky a žlaby montujeme hrotový systém. Na balkóny, lodžie a vikýře montujeme ochranné sítě.